Sta? w dziale Marketing Communication - Schneider Electric

Description : Sta? w dziale Marketing Communication. Company : Schneider Electric. Location : Zdalna in Warszawa, mazowieckie

Job Description: Staż w dziale Marketing Communication Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Wspaniali ludzie sprawiają, że Schneider Electric jest wspaniałą firmą.

Celem Schneider Electric jest zapewnienie równych szans w zatrudnieniu, bez względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, niepełnosprawność, pochodzenie, wiek, orientację seksualną, stan cywilny lub jakąkolwiek inną prawnie chronioną cechę lub zachowanie Szukamy osoby na stanowisko stażowe w dziale Marketing Communication do naszego biura w Warszawie. Będziesz pracować bezpośrednio z Global Communication Leaderką na obszar Europy Środkowo-Wschodniej i wspólnie z nią dbać będziesz o spójną reprezentację marki Schneider Electric, tworzyć strategie komunikacyjne oraz wspierać w zadaniach wokół PRu i mediów społecznościowych firmy. Zobaczysz w praktyce, na czym polega zarówno praca nad komunikacją w kanale sprzedażowym, m.in. kontaktując się z zespołem handlowym, jak i w strukturach globalnego marketingu, działając w zakresie reprezentacji marki oraz jej komunikacji w mediach społecznościowych. Szukamy potencjału i chęci do działania, a nie wielu lat doświadczenia. Jeśli chcesz przekonać się, na czym polegają codzienne operacyjne działania marketingowe, zamiast parzyć kawę przełożonemu – czekamy na Ciebie.

Główne zadania:

  • Tworzenie oraz redagowanie treści marketingowych,
  • Tworzenie podstawowych grafik i obróbka materiałów video,
  • Wsparcie w zarządzaniu kanałami komunikacyjnymi marki (np. prowadzenie kanału na YouTube),
  • Wsparcie przy planowaniu i realizacji kampanii promocyjnych,
  • Analiza danych oraz tworzenie raportów z działań marketingowych,
  • Przygotowanie prezentacji Power Point,
  • Współpraca z agencjami marketingowymi i komunikacyjnymi,
  • Weryfikacja materiałów wizualnych pod kątem zgodności z marką,
  • Wsparcie przy organizacji wydarzeń firmowych,
  • Bieżące wsparcie działu marketingu.

Kogo szukamy?

  • Kreatywność i nastawienie na szukanie rozwiązań
  • Poczucie estetyki
  • Umiejętność tworzenia tekstów i innego rodzaju materiałów promocyjnych,
  • Status studenta, min. 2-go roku (preferowane kierunki: Zarządzanie, Marketing, Socjologia)
  • Dyspozycyjność min. 30h w tygodniu (elastyczne podejście), najlepiej pełne 40h w tygodniu
  • Praca hybrydowa, połączenie pracy zdalnej z pracą z biura (po wcześniejszych ustaleniach)
  • Znajomość języka polskiego na poziomie C2, j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Zdolności analityczne
  • Mile widziane: Znajomość Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Premiere Pro, Google Analytics.

Co oferujemy?

  • PŁATNY STAŻ,
  • Praktyczne zapoznanie się z pracą na stanowiskach: inżynier wsparcia technicznego i inżynier sprzedaży, product / project managera
  • Zapoznanie z nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami Schneider Elecitrc
  • ELASTYCZNOŚĆ - elastyczny czas pracy - możliwość łączenia stażu ze studiami oraz regulowany czas trwania stażu od 3 do 24 miesięcy,
  • HYBRYDOWY MODEL PRACY - część z biura, część z domu,
  • SZKOLENIA ONBOARDINGOWE, które pomogą Ci wdrożyć się w organizację i Twoje obowiązki,
  • ROZWÓJ - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji, przy wsparciu dedykowanego Opiekuna i Buddy'ego,
  • Możliwość otrzymania DOFINANSOWANIA DO NAUKI (studia, szkolenia, język) dla stażystów z > 6-miesięcznym stażem pracy,
  • DOSTĘP DO PLATFORMY SZKOLENIOWEJ - szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych,
  • RÓŻNORODNY ZESPÓŁ - praca w zróżnicowanym i wspierającym się zespole profesjonalistów oraz możliwość posługiwania się w codziennej pracy językami obcymi ,
  • DOCENIENIE – punkty, które możesz wymienić na różne produkty i usługi,
  • PŁATNY WYPOCZYNEK - 1 pełnopłatny dzień w miesiącu na well-being,
  • Możliwość udziału w projektach CSR lub SUSTAINABILITY - 1 pełnopłatny dzień wolontariatu w roku,
  • Punkty w Kafeterii Benefit oraz dostęp do KARTY MULTISPORT,
  • Możliwość prowadzenia i uczestniczenia w RÓŻNYCH PROJEKTACH (np. charytatywnych, Well-Being),
  • PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH - miej wpływ na to z kim pracujesz i zyskaj atrakcyjną gratyfikację finansową (możesz polecać innych także na oferty stażowe i otrzymać bonus za polecenie),
  • BRAK FORMALNEGO DRESS CODE - witamy ludzi takimi, jakimi są i postrzegamy różnorodność jako wartość dla firmy.

Pozwól nam dowiedzieć się czegoś o Tobie! Aplikuj już dziś.

Qualifications:
About Our Company: Why us? Schneider Electric is leading the digital transformation of energy management and automation. Our technologies enable the world to use energy in a safe, efficient and sustainable manner. We strive to promote a global economy that is both ecologically viable and highly productive.
€25.7bn global revenue 137 000+ employees in 100+ countries 45% of revenue from IoT 5% of revenue devoted for R&D
You must submit an online application to be considered for any position with us. This position will be posted until filled
It is the policy of Schneider Electric to provide equal employment and advancement opportunities in the areas of recruiting, hiring, training, transferring, and promoting all qualified individuals regardless of race, religion, color, gender, disability, national origin, ancestry, age, military status, sexual orientation, marital status, or any other legally protected characteristic or conduct. Concerning agencies: Schneider Electric does not accept unsolicited resumes and will not be responsible for fees related to such.